Končno druženje skupine nadarjenih učenk za angleščino

V petek, 18. 6. 2021, smo v šoli izvedli zaključno druženje učenk 7. razreda, ki so v letošnjem šolskem letu obiskovale skupino za nadarjene na področju angleščine v sklopu programa Rap. V šoli je prespalo 8 učenk, za dobro jutro pa smo si pripravile tudi tradicionalni angleški zajtrk.

Večer smo preživele predvsem v spontanem pogovoru v angleščini, igranju družabnih iger, gledanju filma, nočnemu sprehodu po šoli v temi ter predvsem v pozitivnem vzdušju.

Vsaka od nas je dobila tudi majico z našim logotipom, ki ga je izdelala učenka Maja Bobnar.

Kot mentorica sem zelo ponosna na napredek učenk in njihovo vzorno obnašanje. Bilo mi je v veselje, da smo skupaj preživele čas tudi po pouku in veselim se ponovnega druženja. Naj to postane tradicionalno!

Mentorica: Jasna Lepold-Phillips

 

 

 

 

(Skupno 598 obiskov, današnjih obiskov 1)