Govorilne ure strokovnih delavcev na Osnovni šoli Gabrovka – Dole, šolsko leto 2023/24

Ob predlaganem terminu lahko opravite govorilne ure s posameznim strokovnim delavcem.  Strokovni delavec je zaradi posebnih dogodkov, odsotnosti ali nepričakovanih obveznosti tudi v tem času nedosegljiv.

Potrebna je predhodna najava, da si zanesljivo zagotovite srečanje.

Urnik dopoldanskih govorilnih ur v Gabrovki

Starši svoj obisk najavijo.

Učitelji so na voljo staršem tudi na popoldanskih govorilnih urah: 9. novembra in 11. januarja v živo, 11. aprila s predhodno najavo, 9. maja pa na povabilo razrednika. Govorilne bodo drugi četrtek v mesecu med 15.30 in 16.30. V februarju in marcu bodo izpeljani razredni roditeljski sestanki.

Urnik dopoldanskih govorilnih ur, PŠ Dole

Starši svoj obisk najavijo.

Učitelji so na voljo staršem tudi na popoldanskih govorilnih urah: 7. novembra in 9. januarja v živo, 2. aprila s predhodno najavo, 5. maja pa na povabilo razrednika. Govorilne ure bodo med 15.30 in 16.30. V februarju in marcu bodo izpeljani razredni roditeljski sestanki.

(Skupno 3.476 obiskov, današnjih obiskov 1)