V sredo, 24.12.2014, je na OŠ Gabrovka potekal kulturni dan. Prvo in drugo uro so učenci 9. razreda poučevali učence 5. in 6. razreda ter učence 7. in 8. razreda dva plesa: koreografijo na Severinino pesem »Italjana« in skupen ples na pesem »Ako su to samo bile laži« skupine Plavi orkestar.

Po malici smo obeležili državni praznik Dan samostojnosti in enotnosti, ki je 26.12. Na začetku so učenci mladinskega pevskega zbora zapeli slovensko himno in še nekatere druge pesmi, ki so se jih naučili pri pevskem zboru.

Četrto in del pete šolske ure so učenci pokazali, kaj vse so se naučili na plesnih delavnicah. Zatem je potekalo tekmovanje v parih in druge igre. Preostalo peto uro so učenci preživeli skupaj s svojimi razredniki v razredih, kjer so si voščili in si zaželeli veliko uspehov v prihodnjem letu. Na koncu so bili zadovoljni vsi učenci in učitelji, ki so 9. razred, prireditelje kulturnega dne, nagradili z močnim aplavzom.

Tristan Jesenšek, 9. razred

Fotografije iz Dol:

Fotografije iz Gabrovke:

(Skupno 386 obiskov, današnjih obiskov 1)