V skladu z Zakonom o varnosti in zdravju pri delu in Zakonom o delovnih razmerij objavljamo pomembnejše podatke v sklopu področja za varovanje delavcev pred nasiljem, trpinčenjem, spolnim in drugim nadlegovanjem ter pred drugimi oblikami psihosocialnih tveganj na delovnih mestih.

V sklopu prej omenjenega področja je zavoda sprejel  Pravilnik o ukrepih za varovanje delavcev pred nasiljem, trpinčenjem, spolnim in drugim nadlegovanjem ter pred drugimi oblikami psihosocialnih tveganj na delovnih mestih

V skladu s prejetim pravilnikom je ravnatelj imenoval delavskega zaupnika, ki bo poleg ravnatelja sodeloval v reševanju morebitnih prijav. Ta oseba je Vesna Kores, ki je zaposlena na delovnem mestu učitelj in je dosegljiva preko elektronske pošte na e-naslovu delavski.zaupnik@os-gabrovka-dole.si .

 

(Skupno 15 obiskov, današnjih obiskov 1)