Vsa pravila v zvezi z izvajanjem šolske prehrane so navedene v Pravilniku šolske prehrane

ODJAVA OD ŠOLSKE PREHRANE (za krajši čas)

Starši s tem obrazcem lahko javite:
– odsotnost otroka od pouka ter hkrati uredite odjavo prehrane ali posameznega obroka za določen dan oziroma
– prijavo na posamezne obroke.

Ta način odjave lahko uporabite le starši, ki so zavodu posredovali njihov e-naslov. Če tega še nismo prejeli, nam lahko pisno izjavo pošljete na e-naslov o-gabrovka.lj@guest.arnes.si ali jo prinesete v tajništvu. Izjava mora vsebovati naslednje podatke: kdo javlja, e-naslov iz katerega se bodo izvajale napovedi, starš oz. skrbnik katerega učenca. S to izjavo bomo preprečili morebitne zlorabe.

Elektronski obrazec za odjavo prehrane

PRIJAVA NA ŠOLSKE OBROKE (za daljši čas)

Starši lahko skozi vso šolsko leto spreminjajo prejemanje prijavljenih obrokov s strani zakonodaje predpisanih obrazcih:

Prijava na šolsko prehrano

Odjava od šolske prehrane (od 07. 02. 2017: Sprememba pri odjavi prehrane)

Obrazec oddate v tajništvu šole in prične veljati z naslednjim dnem od prejema.

JEDILNIK ZA ŠOLSKO LETO 2024/2025

OZNAČEVANJE ALERGENOV V ŽIVILIH

Jedilnik september 2024 šola Jedilnik september 2024 VVZ
Jedilnik oktober 2024 šola Jedilnik oktober 2024 VVZ