OŠ Gabrovka-Dole tudi med jesenskimi počitnicami ni samevala. V ponedeljek, 26. 10. 2015, so učitelji in bivša učenka Matja Zalar pripravili pester nabor delavnic za naše učence. Na Dolah so potekale vaje dramske skupine in izdelovanje darilc iz orehovih lupinic. V Gabrovki pa so najmlajši učenci lahko uživali v pravljičnem dopoldnevu in kuharski delavnici. Ostali učenci so se lahko izdelovali obeske iz gline, oblikovali zapestnice in drug nakit ter uživali v kemijskih eksperimentih. Ob koncu druženja smo se lahko okrepčali z okusnimi picami, ki so jih za vse udeležence delavnic pripravili najmlajši kuharji. Šola tako ni vedno samo resna, ampak je lahko zelo zabavna, zlasti če se ob zanimivih dejavnostih družiš s svojimi prijatelji.

Barbara Težak

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)