zdrava sola

Teden otroka – pohod na Čatež in plezanje na umetni plezalni steni pri CŠOD Čebelica

 

V okviru dejavnosti Zdrave šole in projekta Zdrav življenjski slog spodbujamo zdrav način preživljanja prostega časa in s tem namenom organiziramo v mednarodnem tednu otroka, v petek, 7. 10. 2016, pohod iz Gabrovke na Čatež pri Zaplazu. Udeleženci pohoda bodo lahko preizkusili svoje spretnosti v plezanju na plezalni steni pri CŠOD Čebelica. Odhod izpred šole v Gabrovki (rdeči del šole) bo ob 12.30, predviden povratek k OŠ Gabrovka – Dole pa ob 18.00.

Pohod in plezanje po plezalni steni je za udeležence brezplačen. Stroške plezanja bomo krili iz sredstev šolskega sklada. Udeleženci pohoda morajo biti ustrezno obuti in oblečeni ter imeti s sabo napitek in malico (brez nezdravih prigrizkov). Poskrbeti je potrebno tudi za zaščito pred klopi.

Učencem in učiteljem se lahko pridružijo starši, stari starši in vsi, ki bi želeli preživeti nekaj ur s svojimi prijatelji ob gibanju v naravi.

Vabljeni!

 

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)