Na matični in na podružnični šoli smo letos prvič oblikovali stalno šolsko likovno zbirko. Izbrali smo najboljša in najbolj zanimiva likovna dela učencev od 1. do 9. razreda in prosili njihove avtorje, da jih podarijo šoli za likovno zbirko. Dela bomo opremili za razstavo, ki bo šolskim stenam v stalen okras, vsem bodočim generacijam pa v spodbudo in veselje. Avtorji prvih likovnih del, sprejetih v zbirko, so na POŠ Dole: Brina Brinovec, Domen Mlakar, Eva Lavrič, Jure Razpotnik, Lara Logar, Mitja Prijatelj, Nastja Logar, Natalija Grm, Neža Brinovec in Vesna Sevšek. Glede na to, da imamo na šoli velik likovni potencial, ki nam je lahko v ponos, se nadejamo še veliko izvirnih in likovno pogumnih del. Vsako leto jih bomo izbrali nekaj in tako bo zbirka rasla skupaj z otroki; šola pa bo vedno lepša…

Mentorica: Maja Sever

(Skupno 811 obiskov, današnjih obiskov 1)