Od 4. – 8. 12. 2017 potekajo v 3. razredu v Gabrovki meritve kakovosti zraka v notranjih prostorih. Meritve so organizirane v okviru mednarodne raziskave InAirQ, ki jo v Sloveniji izvaja Nacionalni inštitut za javno zdravje. Cilja projekta InAirQ sta opisati učinke na zdravje zaradi izpostavljenosti onesnaženemu notranjemu zraku pri ranljivi populacijski skupini in izvesti aktivnosti za izboljšanje zdravega šolskega okolja na območju Srednje Evrope.

Več lahko preberete na: Projekt InAirQ

Maja Plazar

Zaradi velikega zanimanja o naših dejavnostih, ugotovitvah in priporočilih, smo za vas pripravili spletno mesto na družbenem omrežju Facebook, kjer lahko spremljate naše delo.

Povezava do spletnega mesta: https://facebook.com/kakovostzraka/

Ekipa InAirQ

Nacionalni inštitut za javno zdravje

 

 

 

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)