Spoštovani!

V imenu predstavnice staršev 1. razreda v Gabrovki in tudi šole objavljam dopis oziroma pobudo k pomoči učencu in otroku naše šole oziroma vrtca ter njegovi družini ob izgubi doma zaradi požara.

Hkrati k sodelovanju vabimo tudi vse krajane!

Lep pozdrav, OŠ Gabrovka – Dole

Dopis predstavnice:

Spoštovani starši,

verjetno ste že slišali žalostno zgodbo družine prvošolčka iz Gobnika, ki jim je po praznikih pogorela hiša tako, da ni več primerna za bivanje. Družina se je znašla v zelo težki situaciji, brez doma in finančnih sredstev za obnovo hiše. Družina potrebuje pomoč, da bodo lahko prebrodili veliko stisko, v kateri so se znašli.

V KGZ Gabrovka lahko družini namenite nakup hrane ali nakažete svoj prispevek na transakcijski račun Rdečega križa Slovenije:

RKS OBMOČNO ZDRUŽENJE LITIJA,Trg na Stavbah 1, 1270 Litija

na transakcijski račun pri SKB Litija
SI56 0311 0100 1003 138
sklic SI00 1-2021

Prosimo vse starše, ki imate možnost pomagati, za prispevek, ki je v okviru vaših zmožnosti. Vsak najmanjši prispevek bo pripomogel k hitrejši in lažji razrešitvi težke družinske situacije.

Hvala za vaše razumevanje in solidarnost!

Lep pozdrav,

Sabina Resnik