OBVESTILO !

5. ŠPORTNI DAN bomo izvedli v torek, 22. junija 2021.

Na plavanje gredo učenci od 4. – 7. r.

VSEBINA : PLAVANJE

KRAJ        :          KOPALIŠČE  LAŠKO

CENA :                približno 13 EUR – plačilo po položnici

ODHOD:             ob 7.55

PRIHOD :           ob 14.10 v Gabrovko in 14.00 na Dole.

 Učenci/-ke morajo imeti s seboj eno veliko brisačo, dvoje kopalk,  zaščito proti soncu (kremo za sončenje in kapico s senčnikom), malico in pijačo ter zaščitno masko. Na bazenu se bomo morali držati priporočil v zvezi s COVID-19, zato starše prosim, da otrokom priskrbite zaščitno masko, ter se o doslednem upoštevanju priporočil pogovorite tudi doma (obvezna uporaba maske na avtobusu, v garderobah, do bazenske ploščadi; varnostna razdalja med učenci v bazenu)!

 

Učitelj športa: Nejc Medved, prof.

Ravnatelj: Igor Hostnik, prof.

 

(Skupno 128 obiskov, današnjih obiskov 1)