HOLA!

Zadnji dan v Španiji nas je obiskal župan Pizzare ter predstavnik Nacionalne agencije programa Erasmus+ Mladi v akciji iz Španije. Dobili smo tudi promocijska darilca. Dopoldne smo izdelovali recikliran papir iz že uporabljenega papirja, čistilo za WC iz limone, sode bikarbone in kisa, izdelovali pa smo tudi »bee wrap« – naravno povoskano bombažno krpo, ki se uporablja za pokrivanje namesto folije. Sledilo je odlično kosilo. Po siesti smo imeli evalvacijo projekta, v kateri je vsak posameznik izrazil svoje mnenje. Sledile pa so še nam neljube poslovilne igre, kjer smo dobili tudi Youthpass potrdilo. Razkrili smo si težko pričakovane skrivne prijatelje. Za konec pa je sledila še zadnja aktivnost, kjer smo drug drugemu podelili lepe želje in misli. Tudi zadnja večerja je bila odlična. Večer smo zaključili z glasbo in plesom. Imeli smo se zelo lepo.

Maša, Nastja, Hana, Laura in Neža 9.D.

 

Aktivnost izmenjave je financirana s strani programa Erasmus+ Mladi v akciji, Slovenija

(Skupno 623 obiskov, današnjih obiskov 1)