V okviru dejavnosti karierne orientacije je bila v večnamenski dvorani v Gabrovki, v četrtek, 14. 12. 2023, predstavitvev srednjih šol in srednješolskih programov. Predstavniki Šolskega centra Novo mesto, Srednje strojne šole, Srednje gradbene, lesarske in vzgojiteljske šole ter Srednje elektro-ralčunalniške šole in tehniške gimnazije, so predstavili posebnosti šol in nam približali kar 23 različnih izobraževalnih programov.

Prav lepa hvala učiteljem g. Gregorju Rapušu, g. Mihaelu Goršetu, ga. Teji Cvijanovič in g. Urošu Redku ter dijakom, nekdanjim učencem OŠ Gabrovka Lovru Grmu, Tevžu Lovšetu, Nejcu Kašiču, Galu Utenkarju in Tristanu Zoretu, ki so nagovorili starše in učence ter posredovali bogate izkušnje.

Srečanja devetošolcev in staršev s predstavniki srednjih šol so pomemben del karierne orientacije in smo hvaležni,  da jih lahko organiziramo. Brez pomoči srednješolskih učiteljev in dijakov le-tega ne bi uspeli.

(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)