Depandansa Jelka *, 19. 12. 2023

Ponedeljkovo popoldne so učenci smučali v petih skupinah, razvrščeni glede na svoje smučarsko znanje. Vreme je bilo lepo, morda le malce pretoplo. Pred večerjo so jih učitelji smučanja po mraku peljali na krajši pohod z lučkami. Po večerji (hrane je dovolj, okusna je) smo imeli spoznavni večer, kjer so se učenci iz vsake sobe predstavili drug drugemu.

Naša nastanitev, kako naj napišemo, omogoča veliko možnosti za pridobivanje veščin sobivanja in strpnosti.

Stari ljudje so za otroke pogosto rekli: »Zvečer ne spat, zjutraj pa ne vstat.« V našem primeru ta modrost ni prestala preverjanja, saj so vsi učenci danes vstali vsaj eno uro, preden je bilo treba. Izkušnje prejšnjih let menda kažejo, da spanec postane vrednota šele tretji dan smučanja.

Medtem ko si pasete oči na fotografijah, vas prisrčno pozdravljamo!

(Skupno 457 obiskov, današnjih obiskov 1)