Spoštovani starši!

Za sredo, 14. februarja 2018, je napovedana splošna stavka v vzgoji in izobraževanju. Zaposleni v OŠ Gabrovka – Dole so se opredelili za sodelovanje v stavki. V primeru, da med vlado in SVIZ–om ne bo prišlo do dogovora, ta dan na OŠ Gabrovka – Dole ne bo pouka in ostalih dejavnosti.

Matična šola v Gabrovki in podružnična šola na Dolah bosta zaprti. Na dan stavke, v sredo 14. februarja letos, bodo ravno tako zaprti vrtci.

V  posameznih izrednih primerih, ko nikakor ne bi mogli poiskati druge možnosti za varstvo svojega otroka, bomo zanj poskušali organizirati najnujnejše varstvo v vrtcu. O posameznih primerih se dogovorite z vzgojiteljico oddelka v katerega je vključen vaš otrok, najkasneje do ponedeljka 12. 2. 2018, do 8. ure.

V prilogi temu sporočilu vam pošiljamo obvestilo, ki ga je za starše pripravil Glavni stavkovni odbor SVIZ.

 

Za morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in se vam hkrati zahvaljujemo za razumevanje in podporo.

 

Lepo pozdravljeni

Ivan Troha, sindikalna zaupnica

Igor Hostnik, ravnatelj

 

Prilogi:

Obvestilo za starše, šola

Obvestilo za starše, vrtec

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)