Ponedeljkova večerja je bila odlična. Morda tudi zato, ker smo bili zelo lačni. Po večerji smo se hitro »zabarikadirali« v svoje sobe, staknili glave ter vneto pripravljali točko za spoznavni večer. Končno se je začel. Pred nastopom smo bili kar malo živčni, a smo svoje točke in predstavitve sob kar solidno pripeljali do konca. Smejali smo se različnim vicem in skečem, poslušali zanimive zgodbice, izumljali nove besede, skratka imeli smo se lepo. Vsaka soba je bila s tem bogatejša za lepo risbico na vratih.

Zvečer smo bili še polni vtisov in kar nismo mogli zaspati. A očitno smo zelo navdušeno pričakovali nov dan, saj smo bili zjutraj budni že pred bujenjem učiteljice. Po zajtrku smo sicer imeli najprej pouk, šele nato pa smo se odpravili v bazen. Končno.

Po dvournem plavanju se je kosilo zelo prileglo. Medtem ko se piše tole javljanje, zopet plavamo, zvečer pa se bomo peš odpravili proti Kopru. Čaka nas torej še zanimiv večer …

Učenci in učitelji

[wzslider autoplay=”true”]

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)