Včeraj zvečer smo se peš odpravili na 20-minutni sprehod do Kopra. Pot je bila zelo zanimiva, saj smo hodili v temi, pot pa so nam razsvetljevale raznobarvne lučke. Zganjali smo raznorazne vragolije in si s tem zelo popestrili večer. Cela četica je ponavljala različne vaje za učiteljem Nejcem. Za nagrado smo si privoščili sladoled – tudi brez laktoze, da smo bili prav vsi zadovoljni in potešeni.

Današnje dopoldne je potekalo po ustaljenem urniku, popoldne pa smo z ladjico odpluli do Strunjana. Ogledali smo si soline, nabirali školjke ter se pomerili v metanju kamenčkov.

Tudi današnji večer bo nekaj posebnega, saj nas čaka nočno kopanje. Spuščali se bomo po toboganu, škropili nas bodo z gasilsko cevjo, skratka uživali bomo na polno.

Nadaljevanje sledi …

[wzslider autoplay=”true”]

(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)