SPOŠTOVANI STARŠI!

V mesecu marcu na šoli pripravljamo že tradicionalno PRIREDITEV ZA MATERINSKI DAN in z njo tudi SREČELOV ( v petek, 20. 3. 2015, na Dolah in v soboto, 21. 3. 2015, v Gabrovki). Izkupiček srečelova bo šel v dobro Šolskega sklada. Vabimo vas, da po svojih močeh prispevate dobitke v vrednosti 2 eura ali več. Lahko so to domači piškoti, kruh, rezanci, med, ročno izdelani predmeti iz lesa, volne, tkanine… Vse, kar znate dobro, bo zelo dobrodošlo, kakor tudi vse, česar ne potrebujete, pa bi lahko s pridom uporabil kdo drug. Zadnji dan za prinašanje dobitkov je 20. 3. 2015 na Dolah in 21. 3. 2015 v Gabrovki. Hkrati pa vam je v prilogi na voljo prošnja za pomoč zbiranja sredstev v korist šolskega sklada, ki je namenjena podjetjem.

Seveda ste lepo vabljeni na prireditev, druženje ob prigrizkih in na srečelov. Upamo, da nam bo z vašo pomočjo uspelo pripraviti lepo in bogato srečanje.

Že vnaprej najlepša hvala!

UO ŠOLSKEGA SKLADA

Priloga: Prošnja za dobitke – podjetja (16.2.2015)

(Skupno 368 obiskov, današnjih obiskov 1)