V petek, 23. 12. 2016, so imeli učenci OŠ Gabrovka kulturni dan. Že vrsto let je posvečen plesu in zabavi, za katero poskrbijo devetošolci.

Kulturni dan smo pričeli z obeležitvijo dneva državnosti in samostojnosti, ki ga praznujemo 26. 12. Po prireditvi smo v okviru šolske skupnosti pripravili še krajši poslovilni program za učiteljici, ki sta se z zaključkom koledarskega leta poslovili od poučevanja – Bredo Hribar in Metko Potočnik. Na naši šoli sta poučevali vrsto let in učencem predali veliko znanja ter lastnih izkušenj.

Sledile so plesne delavnice, kjer so učenci plesali polko, discofox in krajšo plesno koreografijo. Po malici je sledila predstavitev novih plesnih korakov. Devetošolci so pripravili zabaven program, v katerem so uživali prav vsi učenci. Zabava se je zaključila z lepimi željami za novo leto. Srečno, zdravo in veselo 2017!

Barbara Težak, mentorica šolske skupnosti

(Skupno 496 obiskov, današnjih obiskov 1)