V okviru dejavnosti Zdrave šole spodbujamo zdrav način preživljanja prostega časa in s tem namenom organiziramo v petek, 4. 10. 2019, pohod iz Gabrovke na Čatež pri Zaplazu. Udeleženci pohoda bodo lahko preizkusili svoje spretnosti v plezanju na plezalni steni pri CŠOD Čebelica. Odhod izpred šole v Gabrovki (rdeči del šole) bo ob 12.30, predviden povratek k šoli v Gabrovki pa ob 18.00. Dejavnost je brezplačna. Stroške plezanja bomo krili iz sredstev šolskega sklada. Udeleženci pohoda morajo biti ustrezno obuti in oblečeni ter imeti s sabo napitek in malico (brez nezdravih prigrizkov). Poskrbeti je potrebno tudi za zaščito pred klopi. V primeru slabega vremena, bo dejavnost odpovedana.

Učencem in učiteljem se lahko pridružijo starši, stari starši in vsi, ki bi želeli preživeti nekaj ur s svojimi prijatelji ob gibanju v naravi.

Vabljeni!

(Skupno 241 obiskov, današnjih obiskov 1)