Dejavnosti včerajšnjega dne so se nekoliko spremenile. Namesto sankanja smo izkoristili prosto veliko dvorano za ogled risanega filma Kung Fu Panda 3. Zvečer pa smo se razgibali v veliki športni dvorani. Danes smo zopet odšli na smučišče, po kosilu pa nas čaka spust po adrenalinskih sankah. Na zaključnem večeru bomo podelili diplome za smučanje ter najbolj urejeno sobo v zimski šoli v naravi. Po večerji pa se bomo malo pozabavali. Učiteljici sva veseli in ponosni, da znajo otroci poskrbeti zase in da so preživeli cel teden brez težav. Dragi starši, vsi otroci si zaslužijo pohvalo tudi z vaše strani. Vam pa se zahvaljujemo za zaupanje v naše delo.

Jutri pa se vračamo domov. Predviden prihod v Gabrovko je od štirih do pol petih ter na Dole od pol petih do petih.

 

Še zadnji pozdrav z Rogle vam pošiljamo učenci in učitelji.

 

(Skupno 766 obiskov, današnjih obiskov 1)