V okviru dejavnosti Zdrave šole vabimo učence 1.–5. razreda na

zimski pohod na Petelinjek, ki bo v četrtek, 20. 1. 2022, od 12.45 do 16.00.

Pohod je organiziran z namenom spodbujanja zdravega načina preživljanja prostega časa v vseh letnih časih in v različnih vremenskih pogojih. Dejavnost je prostovoljna in brezplačna.

Odhod izpred šole (rdeči del) v Gabrovki bo po pouku, in sicer ob 12.45, predviden povratek k šoli v Gabrovki pa ob 16.00. Pred odhodom bodo učenci, ki imajo v šoli kosilo, obedovali.

Udeleženci pohoda morajo biti ustrezno obuti in oblečeni (zimska oblačila v več plasteh, rokavice, kapa), imeti morajo topel napitek in malico (brez nezdravih prigrizkov) v svojem nahrbtniku, za katerega skrbijo sami. Topel čaj bodo lahko pred odhodom dobili v šoli. Učencem in učiteljem se lahko pridružijo starši, stari starši in prijatelji, ki izpolnjujejo pogoj PCT. Pohoda se lahko udeležijo le zdrave osebe, ob spoštovanju pravil za zmanjševanje širjenja okužbe s Covid 19: hoja v razrednih mehurčkih, vzdrževanje primerne medosebne razdalje, samotestiranje za otroke, izpolnjevanje pogoja PCT za odrasle.

Obvezna prijava.

Vabljeni!

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)