Spoštovani!

V okviru dejavnosti Zdrave šole spodbujamo zdrav način preživljanja prostega časa v različnih letnih časih. S tem namenom organiziramo jutri, 8. 3. 2022, tretji popoldanski pohod. Tokrat nas bo krožna pot vodila na Vodice mimo »Rdeče Kapice«. Odhod izpred šole v Gabrovki (rdeči del šole) bo ob 13.00, predviden povratek k šoli v Gabrovki pa ob 16.30. Udeleženci pohoda morajo biti ustrezno obuti in oblečeni ter imeti s sabo napitek in malico (manjši sendvič ali kruh, sadje) v svojem nahrbtniku, za katerega udeleženci pohoda sami skrbijo. Na ta način tudi spodbujamo in privzgajamo samostojnost in odgovornost pri učencih.

Učencem in učiteljem se lahko pridružijo starši, stari starši in vsi, ki bi želeli preživeti nekaj ur s svojimi prijatelji ob gibanju v naravi.

Vabljeni!

Za tim Zdrave šole:  Lidija Jevšovar

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)