S poukom bomo začeli v ČETRTEK, 1. 9. 2022, ob 7.55.

S seboj prinesite torbico, vrečko s copati in ustrezne pripomočke za pouk (pisala, beležko, zvezke …).
 

Prvi dan bo vozni red enak kot v preteklem šolskem letu.
Pripravljali bomo vse obroke za prehrano, skladno z oddanimi naročili.

Zaradi zmanjševanja nevarnosti širjenja novega corona virusa 19, bomo smiselno upoštevali priporočila Nacionalnega inštituta za nacionalno zdravje (Spremljali bomo svoje zdravstveno stanje. Ob pojavu simptomov se samotestiramo (povezava do okrožnice MIZŠ, povezava do NIJZ) in ob pozitivnem testu ostanemo doma. O nadaljnjih ravnanjih pa se posvetujemo s svojim osebnim zdravnikom. Če smo zdravi pridemo v šolo in pazimo na ustrezno higieno (kašelj, razkuževanje,…)).

Pouk za učence od 2. do 9. razreda bo od 3. šolske ure dalje potekal po urniku. Prvi dve uri bodo oddelki z razrednikom v matični učilnici.

Urnik in vozni red šolskih prevozov je že objavljen na spletni strani šole.

 

Ravnatelj: Igor Hostnik

(Skupno 515 obiskov, današnjih obiskov 1)