Debeli rtič, 27. 10. 2022

 

Najprej se bralcem teh vrstic iskreno opravičujemo, ker nismo objavili nobene slike razmetanih sob. Trudili smo se, a žal niti ene nismo mogli uporabiti kot primer, v kakšnem stanju naj ne bo soba. Z veseljem sporočamo, da imamo že nekaj dni več kot eno brezhibno pospravljeno sobo.

Literarno-gledališka delavnica se je odvijala v gozdičku ob hotelu. Vsak udeleženec je dobil svojo vlogo in aktivno sodeloval v predstavi. Sonce se je včeraj pogumno lotilo svojega poslanstva, zato je bil dan kot nalašč za dejavnosti v gozdu.

Po popoldanskem plavanju so se vsi učenci podali na lov za zakladom, ki jih je čakal v zdraviliškem parku.

Po večerji smo vzeli baterijske svetilke. Slabo uro smo hodili med vinogradi. Na najvišji točki se nam je odprl lep razgled na tržaške in koprske luči, zvezde se še niso prikazale v polni zasedbi.

Po večernem tuširanju je po sobah hitro nastala tišina.

Trenutno so učenci na dopoldanskem plavanju. Ko se vrnejo in pojedo malico, se bomo seznanili z mediteranskim rastlinstvom v zdraviliškem parku. Kdor bo želel, bo ob raziskovanju morske obale lahko preizkusil, če je morje še slano in če se v njem plava kaj hitreje kot poleti.

(Skupno 268 obiskov, današnjih obiskov 1)