Spoštovani.

Zaradi močnega sneženja, vetra, zametov in izpada eklektičnega omrežja imamo velike težave z opravljanjem prevozov in komunikacijo na Podružnični šoli Dole. V zgodnjih jutranjih urah sta vodja podružnice in šofer o težavah obvestila nekatere starše po posameznih zaselkih o tem, da jutranjega kombija ne bo. Avtobus s smeri Prelesja je sicer z velikimi težavami in pomočjo vzdrževalcev cest  pobral učence ob glavni cesti. Nekateri starši so učence sami pripeljali do šole. Kljub pluženju se razmere še ne izboljšujejo. Zaradi odsotnosti precejšnjega števila učencev, izpada električnega omrežja in težav, ki so posledica obeh okoliščin, bo danes pouk potekal  prilagojeno. Učenci, ki niso uspeli priti v šolo, naj tudi ostanejo doma. Razmere na cesti se namreč še ne izboljšujejo.

Popoldanski prevoz domov z avtobusom bomo morali ravno tako prilagoditi, da zagotovimo ustrezno varnost učencev. Opravili bomo samo en prevoz (prvi popoldanski prevoz). Prilagodili ga bomo stanju na cesti tako, da se bodo časi prihodov na posamezne postaje odstopali od voznega reda. Za učence, ki so prišli v šolo in običajno prihajajo s šolskim kombijem, bodo iz šole Dole poklicali in se dogovorili o načinu odhoda domov. Šolski kombi danes ne bo vozil.

Pri vseh odločitvah bo na prvem mestu varnost otrok.

Ravnatelj: Igor Hostnik

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)