Učenci, ki so v letošnjem šolskem letu, sodelovali v orkestru ukulel, so zadnji dan pouka, preživeli malo drugače. V spremstvu učiteljice Anite, Vanje in Barbare so se odpravili v Maribor na UkuleLent.

Vsi naši učenci so sodelovali na delavnici igranja na ukelele z dr.  Inge Breznik, sledilo je skupinsko petje ljudskih pesmi, nato pa še predstavitev mladih ukelele talentov. Na odru sta se v duetu predstavili učenki 7. razreda, Neža Grm in Lea Lovše, ki sta zapeli tri pesmi – Soba 102, To smo tisti ljudje ter Milijon in ena. Nad njunim nastopom smo bili vsi navdušeni. V senci parka, ki obdaja oder, smo v prijetnem in sproščenem vzdušju spremljali nastope ostalih mladih talentov.

Po koncu programa smo se odpravili na sladoled v center Maribora, nato pa se odpravili proti Gabrovki. Kljub temu da je bil zadnji šolski dan malo daljši, smo se imeli lepo ob skupnem druženju.

Barbara Težak

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)