Uveljavljanje pravic do subvencionirane prehrane

Od letošnjega šolskega leta ni več potrebno  posebej vlagati vloge za subvencioniranje šolske prehrane. Pravica do subvencij izhaja iz veljavne odločbe za otroške dodatke. Podatke šola sama pridobi iz centralnega registra CEUVIZ. Naloga staršev je, da redno vlagate vlogo za uveljavljanje pravice za prejemanje otroškega dodatka. Vlogo morate vložiti pred pretekom prejšnje na CSD.

  • Če imate na odločbi odmerjeno do 53% neto povprečnega dohodka na družinskega člana, ste upravičeni do subvencije za malico
  • Če imate na odločbi odmerjeno do 18% ste upravičeni tudi do subvencioniranega kosila
 Do subvencij ste upravičeni, če ste otroka prijavili na šolsko prehrano. Upravičenci ne prejmete odločbe ali obvestila o upravičenosti. Subvencioniranje bo razvidno iz računa (položnice), ki jo bomo izdali.

Podrobnosti si lahko ogledate na:

 Igor Hostnik, ravnatelj
Povezava do izvirnega dokumenta: Uveljavljanje pravic do subvencionirane prehrane
(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)