Končno je napočil težko pričakovani ponedeljek, ko smo se z učenci 5. in 6. razreda OŠ Gabrovka in POŠ Dole odpravili v letno šolo v naravi v Žusterno. Pot nas je najprej vodila do Kopra, kjer smo si ogledali Luko Koper. Kar z avtobusom smo se vozili po Luki in izvedeli veliko novih in zanimivih stvari. Naš naslednji postanek je bil v Piranu, kjer smo si ogledali akvarij. Najbolj nam je bila všeč meduza, ki je skorajda pozirala za nas. Sprehodili smo se tudi po Tartinijevem trgu, kjer smo se naužili toplega sončka in si privoščili sladoled.

Končno pa smo prispeli tudi v hotel, kjer smo hitro razpakirali svoje stvari, se preoblekli v kopalki ter odšli prvim radostim v vodi naproti.

Ob 19h nas čaka težko prislužena večerja, po njej pa še zabavno-spoznavni večer, kjer se bomo z 10-minutno točko predstavili drug drugemu.

[wzslider autoplay=”true”]

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)