Glede na slabe vremenske napovedi, jutri, v petek 6. 2. 2015, odpovedujemo pouk. Pri tem smo upoštevali navodilo Ministrstva za izobraževanje znanost in šport, dogovor z lokalno skupnostjo in odpoved vseh šolskih prevozov s strani Občine Litija.

Starše obveščamo, da bomo za učence, ki nujno potrebujejo varstvo, le-to organizirali, vendar le po predhodni najavi.

V primeru, da boste ta dan za vašega otroka nujno potrebovali varstvo, vas prosimo, da to sporočite na e-naslov: group1.osljgab@guest.arnes.si, ob tem navedite ime in priimek otroka, razred; navedite tudi ali bi želeli, da ima otrok v šoli prehrano, ki bo prilagojena razmeram. Podatke lahko sporočite tudi na tel. številki: 01 89 71 242 (do 15. ure) ali kasneje na 070668991 (lahko kot SMS).

Za organizacijo dejavnosti bomo lahko upoštevali le podatke, ki jih boste posredovali do 19. ure.

Podrobnosti spremljajte preko obvestil na šolskih spletnih straneh.

Ravnatelj: Igor Hostnik, prof.

Več: Sneg – odpoved pouka

(Skupno 302 obiskov, današnjih obiskov 1)