Na Kopah se imamo zelo lepo. Sobe so lepe, urejene, z balkoni ali teraso in kopalnico. Urejenost sob tudi ocenjujemo. Hrana je odlična – samopostrežni zajtrk ter samopostrežno kosilo in večerja s tremi različnimi meniji.

Na smučiščih je dovolj snega za smučanje. Otroci so pri smučanju razdeljeni v tri skupine – vsi se že samostojno peljejo z vlečnico in po smučišču. V pomoč nam je tudi prostovoljka Martina. Vreme nam je naklonjeno.

V ponedeljek smo šli na večerni sprehod in imeli smo spoznavni večer. Vsaka soba si je izbrala svoje ime, npr. Zlati smučarji, Ognjeni okostnjaki, Pet legend, Snežinke, Tri legende in en neznani osebek, Štiriperesna deteljica, Snežni vihar.

V torek pa smo imeli predavanje policista o varnosti na smučišču ter kviz, ki ga je vodila naša prostovoljka Martina. Večer pa je bil obarvan bolj zabavno – ogledali smo si športni film.

Tina Pregrad Podlogar

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)