Na Kopah se imamo še vedno zelo lepo. Veseli nas, da imamo sončno vreme. Najbolj nas pa veseli, da otroci upoštevajo pravila in navodila učiteljev.

Vsak dan vstanemo ob sedmih in gremo na zajtrk. Po zajtrku sledi pospravljanje sob in priprava na smučanje. Od devetih do dvanajstih je smučanje po skupinah. V dom se vrnemo na kosilo in počitek. Od pol treh do štirih je ponovno smučanje. Nato so na vrsti različne dejavnosti. V sredo je bilo malo pouka in pa videoanaliza znanja smučanja posamezne skupine.

Za četrtek pa imamo drugačne načrte. Po kosilu bo najprej pouk in nato zaključek zimske šole v naravi s podelitvijo diplom. Razglasili bomo tudi rezultate ocenjevanja urejenosti sob. Po večerji pa se bomo odpravili na nočno smuko.

V petek dopoldne je še smučanje, po kosilu pa se bomo odpravili proti domu. Predviden povratek v Gabrovko je ob 17. uri in na Dole ob 17.30.

 

Tina Pregrad Podlogar

(Skupno 155 obiskov, današnjih obiskov 1)