Spoštovani

V petek, 1. 4. 2016 bomo uradno začeli z izvajanjem ZŽS. Prvi dan bo izvajalec izkoristil za uskladitev dejavnosti in seznanitev z učenci v razredu. Z dejavnostjo po urniku bomo začeli v naslednjem tednu. Izvajalec programa ZŽS bo Tevž Pavšek, profesor športa.

Prijava  je bila narejena na podlagi prijav, ki ste jih starši in učenci oddali v juniju 2015 za šolsko leto 2015/16. Da bo program lahko potekal, naj bi se vsi tisti, ki so se prijavili, tega tudi udeležili. V primeru, da bi se želel pridružiti še kdo, je to tudi možno, če ne bo preseženo število učencev v skupini.  Prijavite ga lahko starši s prijavnico, ki jo  dobite v tajništvu.

Za Dole bomo morali spremeniti tudi vozni red šolskega kombija. Prvi prevoz na Gobo ob sredah in petkih bomo izvajali po 6. uri.

Urnik ZŽS Gabrovka:

  1. skupina Gabrovka       1. razred:                       torek 5. šolska ura       četrtek 8. šolska ura
  2. skupina Gabrovka       2. in 3. razred:             torek 6. šolska ura       četrtek 7. šolska ura
  3. skupina Gabrovka       4. in 5. razred:             torek 7. šolska ura       četrtek 7. šolska ura

Urnik ZŽS Dole pri Litiji:

  1. skupina Dole   1. in 2. razred:              sreda  6. šolska ura     petek 5. šolska ura
  2. skupina Dole   3., 4. in 5. razred:        sreda  7. šolska ura     petek  6. šolska ura

Lep pozdrav

Igor Hostnik, ravnatelj

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)