Vsak človek je zase svet,
čuden, svetal in lep
kot zvezda na nebu …

Vsak tiho zori,
počasi in z leti,
a kamor že greš, vse poti
je treba na novo začeti.

                     ( Tone Pavček )

V Gabrovki je bil 1. september še prav poseben dan za 23 prvošolcev in njihovih staršev, ki so jih pospremili v šolo in skupaj z njimi preživeli ta pomembni mejnik v življenju. Prvošolci so korajžno prejeli rumene rutke, si ogledali kratek kulturni program tretješolcev, prisluhnili pozdravu ravnatelja, spoznali svoje učiteljice, se sprostili v telovadnici in pojedli prvo šolsko malico.

Želimo jim čim več lepih in nepozabnih šolskih trenutkov. Največja želja vseh nas učiteljic pa je, da bi naši prvošolčki skozi leta šolanja pridobili čim več uporabnega in trajnega znanja za življenje.

Zapisala Jana Marolt

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)