V mednarodnem tednu otroka organiziramo v petek, 6. 10. 2017, pohod iz Gabrovke na Čatež pri Zaplazu. Udeleženci pohoda bodo lahko preizkusili svoje spretnosti v plezanju na plezalni steni pri CŠOD Čebelica. Odhod izpred šole v Gabrovki (zeleni del šole) bo ob 12.30, predviden povratek pa ob 18.00.

Pohod in plezanje po plezalni steni je za udeležence brezplačno. Stroške plezanja bomo krili iz sredstev šolskega sklada. Udeleženci pohoda morajo biti ustrezno obuti in oblečeni ter imeti s sabo napitek in malico (brez nezdravih prigrizkov). Poskrbeti je potrebno tudi za zaščito pred klopi.

Učencem in učiteljem se lahko pridružijo starši, stari starši in vsi, ki bi želeli preživeti nekaj ur s svojimi prijatelji ob gibanju v naravi.

Vabljeni!