Predavateljica Katja Zabukovec Kerin iz Društva za nenasilno komunikacijo bo o vzgoji za nenasilno komunikacijo spregovorila na predavanjih

v torek, 13.  2. 2018, ob 17.00 v večnamenski dvorani v Podružnični šoli na Dolah pri Litiji ter v četrtek, 15. 2. 2018, ob 17.00 v večnamenski dvorani v Osnovni šoli Gabrovka.

Za dobro delovanje v današnjem svetu je še posebej pomembna čustvena inteligenca ter poznavanje dobrih komunikacijskih veščin. K razvoju enih in drugih lahko veliko prispevajo starši in drugi odrasli. Z izpopolnjevanjem lastnih komunikacijskih veščin in brezpogojnim sprejemanjem otroka ter njegovih čustev, starši otroka učijo o načinih, kako prepoznati in izražati lastna čustva, potrebe in želje, ne da bi pri tem prizadeli druge ali sebe. Uporaba nasilja pa po drugi strani otroka uči napačnih vzorcev reševanja težav.

Več informacij na: https://www.drustvo-dnk.si/

Vabljeni.

 

(Skupno 148 obiskov, današnjih obiskov 1)