V torek, 20. 3. 2018, smo redno šolsko delo obogatili z delavnicami, ki jih je za učence 1.–9. razreda matične in podružnične šole izvedel g. Miha Kramli. Ob vodenem razgovoru izkušenega terapevta so učenci razmišljali o življenjskih temah, ki so še posebno aktualne v določenem obdobju.

Tako so učenci 1. triletja razmišljali o vrednotah in lastnostih pravega prijatelja, učenci 2. triletja  o samopodobi in samozavesti, o zaupanju sebi in drugim in kako lahko ohranijo pravico, da so varni. Učenci 3. triletja pa so spregovorili o mitih v zvezi z zasvojenostjo, o posameznikih in skupinah, ki načrtno nastavljajo pasti zasvojenosti, o prikritih sporočilih ter odnosu do informacij.

V četrtek, 22. 3. 2018, pa bo ob 17.00 v večnamenskem prostoru v OŠ Gabrovka predavanje »Vzgoja, razpeta med radostjo in pastmi«, in sicer za vse starše in ostale krajane.  Vabimo, da se predavanja udeležijo skupaj s starši tudi  devetošolci.

(Skupno 548 obiskov, današnjih obiskov 2)