Za nami je še en dan poln zanimivih doživetij. Dopoldne smo se peš odpravili do Pirana, se sprehodili po obali in ozkih uličicah, izvedeli nekaj kulturnih in zgodovinskih informacij o njem in imeli ponovno nekaj prostega časa za sladoled ali pa nakup zadnjih spominčkov. Po kosilu so učenci lahko še zadnjič zaplavali v morju. Danes je bilo le-to kar precej razburkano, ampak vseeno prijetno toplo. Popoldne so učenci najprej pripravili školjke t.i. pidoči na buzaro in jih nato tudi pojedli. Večini so zelo teknile. V nadaljevanju popoldneva so učenci izvedeli še nekaj zanimivih informacij o želvah, nato pa odšli na obalo in iz kamenčkov in drugih materialov sami izdelovali mozaike morskih živali. Nekateri so bili še posebej izvirni. Ker je danes naš zadnji dan, smo imeli zvečer poslovilni večer (ples).

Jutri dopoldne nas čaka še zadnja dejavnost, in sicer fizikalno kemijske meritve in orientacijski pohod.

Po kosilu se vračamo proti domu. Prišli naj bi okrog 15.30 (če ne bo prevelikih zastojev).

Se kmalu vidimo.

(Skupno 256 obiskov, današnjih obiskov 1)