Spoštovani starši!

Vabimo Vas na predavanje

“Stik med staršem in otrokom, pogoj za razvoj srečne, zdrave in samozavestne osebnosti,”

ki ga bo izvedla ga. Katja BERNARD, pedagoginja Društva za boljši svet,

 v torek, 16. 4. 2019, ob 17.00 v večnamenski dvorani osnovne šole v Gabrovki.

Predavanje prinaša staršem informacije s strani znanosti (nevroznanstvenika Daniel J. Siegel-a) in prakse, ki jim pomagajo razumeti otroški svet ter otrokovo delovanje možganov, s pomočjo česar lahko starši izbirajo ustreznejše načine komunikacije z otrokom ter vzgojne poteze, ki otroku pomagajo graditi zdravo, uspešno, samozavestno in srečno osebnost. Z uporabo načinov komunikacije, ki jih otrok laže dojema, hitreje dosegamo želena otrokova vedenja ter preprečujemo neželena. Starši s pomočjo novih informacij, ki jih nudi predavanje, laže ustvarjajo pristen stik s svojim otrokom ter ga preko le tega vodijo na njihovi poti razvoja in rasti.

Veselimo se srečanja!

(Skupno 210 obiskov, današnjih obiskov 1)