V petek, 14. 6. 2019, smo se zadnjič odpravili v šolo s Pešbusom. Pri šoli smo se srečali učenci in spremljevalci, ki smo prihajali v šolo peš iz Moravč, Brezovega in Tihaboja. Šolskim otrokom so se občasno pridružili tudi predšolski otroci in njihovi starši, česar smo bili zelo veseli. Vsem udeležencem sta ravnatelj šole Igor Hostnik in koordinatorica učiteljica Lidija Jevšovar podelila priznanja in zahvale. Zadovoljni smo, da je v prvem letu izvajanja Pešbusa, ki ga podpirata Inštitut za politike prostora in Ministrstvo za zdravje, v šolo hodilo 33 otrok in 25 spremljevalcev. 19. 6. 2019 so se udeleženci Pešbusa odpravili na nagradni planinski izlet na Vrhtrebnje. V prihodnjem letu nadaljujemo z dejavnostjo že v jesenskem času. Zahvaljujemo se spremljevalcem za pomoč pri izvedbi in jih vabimo v našo družbo tudi v prihodnjem letu.

 

(Skupno 217 obiskov, današnjih obiskov 1)