2. september je bil poseben dan za 25 prvošolcev. Ti so v spremstvu staršev zakorakali v šolo in tako pogumno začeli novo obdobje, obdobje šolanja. V jedilnici so jih pričakale učiteljice, ki jih bodo poučevale in učenci, ki so se potrudili in jim s kulturnim programom polepšali prvi šolski dan. Zapeli so jim učenci 4., 5. in 6. razreda. Učenca naše šole, Julija in Jaka, sta v igri dokazala, da šola niso samo učenje in domače naloge, ampak tudi spoznavanje novih prijateljev in druženje z njimi. Toplo dobrodošlico jim je zaželel ravnatelj OŠ Gabrovka-Dole, g. Igor Hostnik. Policistka s Policijske postaje Litija ga. Mojca Rajšek je predstavila nevarnosti, s katerimi se otroci srečajo na šolski poti in poudarila pomen nošenja rumene rutke za večjo varnost v prometu. Prvošolci so rumeno rutko prejeli v razredu in obljubili, da jo bodo nosili celo šolsko leto. Pojedli so svojo prvo šolsko malico in se poigrali v telovadnici.

Želimo jim čimveč lepih in nepozabnih šolskih dni.

 

(Skupno 203 obiskov, današnjih obiskov 1)