Spoštovani starši,

tudi vi se verjetno večkrat sprašujete: Kaj naj storim, da otroka zavarujem pred pretirano uporabo zaslonske tehnologije?

Ena imenitnih možnosti za to je, da otrok bere revije, s katerim mu ne bo dolgčas. Zato tudi letos učencem naše šole omogočamo naročilo kakovostnih revij Mladinske knjige (Cicido, Ciciban, Cici zabavnik, Moj planet, Pil in Gea) po najugodnejših cenah – kar do 35 % ceneje kot v prosti prodaji.

Katero revijo bo z veseljem bral vaš otrok, lahko preverite na dokumentu »Predstavitev revij za starše« na spletni strani www.mladinska-knjiga.si/revije/poverjenistvo/narocanje. Na tej spletni strani boste našli tudi naročilnico, ki jo izpolnjeno oddajte do 30. 9. 2022. Učenec jo v šoli odda razredničarki ali učiteljici Barbari Težak.

Skupaj lahko otroke spodbudimo, da bodo raje uživali v revijah in se hkrati urili v razumevanju in branju!

Lep pozdrav,

Barbara Težak, poverjenica za mladinski tisk na OŠ Gabrovka-Dole

(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)