V okviru dejavnosti Zdrave šole spodbujamo zdrav način preživljanja prostega časa in s tem namenom organiziramo v tednu otroka, v petek, 07. 10. 2022, pohod iz Gabrovke na Čatež pri Zaplazu. Udeleženci pohoda bodo lahko preizkusili svoje spretnosti v plezanju na plezalni steni pri CŠOD Čebelica. Odhod izpred šole v Gabrovki (rdeči del šole) bo ob 12.30, predviden povratek k šoli v Gabrovki pa ob 18.00. Dejavnost je brezplačna. Stroške plezanja bomo krili iz sredstev šolskega sklada. Udeleženci pohoda morajo biti ustrezno obuti in oblečeni ter imeti s sabo napitek in malico (brez nezdravih prigrizkov). Poskrbeti je potrebno tudi za zaščito pred klopi.

Učencem in učiteljem se lahko pridružijo starši, stari starši in vsi, ki bi želeli preživeti nekaj ur s svojimi prijatelji ob gibanju v naravi.

Obvezna prijava na prijavnici, ki so jo prejeli otroci v šoli ali na e- naslov: maja.plazar@guest.arnes.si

Vabljeni!

(Skupno 117 obiskov, današnjih obiskov 1)