V okviru dejavnosti Zdrave šole spodbujamo zdrav način preživljanja prostega časa in s tem namenom organiziramo v tednu otroka, v petek, 06. 10. 2023, pohod iz Gabrovke na Čatež pri Zaplazu. Udeleženci pohoda bodo lahko preizkusili svoje spretnosti v plezanju na plezalni steni pri CŠOD Čebelica. Odhod izpred šole v Gabrovki (rdeči del šole) bo ob 12.30, predviden povratek k šoli v Gabrovki pa ob 18.00. Dejavnost je brezplačna. Stroške plezanja bomo krili iz sredstev šolskega sklada. Udeleženci pohoda morajo biti ustrezno obuti in oblečeni ter imeti s sabo napitek in malico (brez nezdravih prigrizkov). Poskrbeti je potrebno tudi za zaščito pred klopi. V primeru slabega vremena (močno deževje) bo dejavnost izpeljana v petek, 13. 10. 2023.

Učencem in učiteljem se lahko pridružijo starši, stari starši in vsi, ki bi želeli preživeti nekaj ur s svojimi prijatelji ob gibanju v naravi. Zainteresirane  učence z Dol bo v Gabrovko pripeljal šolski hišnik, za povratek na Dole pa morajo za prevoz poskrbeti starši.

Prijava na dejavnost je obvezna.

Vabljeni!

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)