V ponedeljek, 22. 9. 2014, smo se učenci 7. razreda OŠ Gabrovka in POŠ Dole ter učiteljici Manja in Ksenija odpravili v CŠOD Breženka v Fiesi.

Že prvi dan smo bili zelo aktivni. Najprej so se učenci preizkusili v lokostrelstvu, nato pa so spoznavali še rastlinstvo in živalstvo ob obali (iskali smo morske ježke, vetrnice, školjke in rakovice). Zvečer smo se nameravali sprehoditi do Pirana, vendar nam je močna nevihta to preprečila.

Smo pa do Pirana odšli v torek dopoldne in izvedeli veliko o zgodovini in kulturi tega lepega obmorskega mesta. Vsi smo komaj čakali torek popoldne, ko smo se s kanuji podali na vožnjo po morju. V tem smo zelo uživali. V nadaljevanju popoldneva smo spoznavali tudi sredozemsko rastje in imeli majhno degustacijo.

Zvečer smo se ponovno odpravili na večerni pohod do Pirana in uživali v večernem razgledu.

Vsem pošiljamo lepe in sončne pozdrave.

Učenci in učiteljici

 

  

  

(Skupno 172 obiskov, današnjih obiskov 1)