Februarske snežne padavine smo v 1. in 2. razredu izkoristili za prvo letošnje sankanje. Kot vsako leto so nam prijazni sosedje ob šoli odstopili bližnji hrib, na katerem smo si morali najprej izdelati sankaški progi. Učenci drugega razreda so hitro obnovili pravila varne vožnje in sankanje je bilo pravi užitek. Vožnja je bila zanimiva posamezno, v parih in trojkah, najbolj pa smo uživali pri vožnji na vlakcu, ki ga pri sankanju doma težko izvedemo.

Tudi prvošolci so hitro usvojili veščine sankanja v skupini in pravila varnega obnašanja na sankališču. Sankanje jim je bilo tako zabavno, da so ga v četrtek še enkrat ponovili. V galeriji slik lahko z nami delite snežne užitke.

ŠD sankanje 14-15 023                                            ŠD sankanje 14-15 007

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)