Srednješolska tržnica na OŠ Šmartno pri Litiji

Učenci, starši in strokovni delavci naše šole smo se letos že drugič udeležili srednješolske tržnice, ki so jo pripravili na OŠ Šmartno pri Litiji. V sredo, 13. 1. 2016, smo obiskovalci v osebnem kontaktu s srednješolskimi učitelji ter dijaki dobili kvalitetne in pomembne informacije o delovanju srednjih šol, posebnostih različnih srednješolskih programov in poklicih. Predstavilo se je preko 20 zavodov: iz Litije, Novega mesta, Ljubljane, Zagorja ob Savi, Trbovelj in Ivančne Gorice. Srednješolska tržnica je bila bogata v svoji ponudbi informacij, gradiva, izdelkov dijakov in profesorjev, predvsem pa organizirana z najboljšim namenom, da bi se osnovnošolci pred izbiro srednje šole dobro informirali in se odgovorno ter samozavestno odločili za svojo nadaljnjo izobraževalno in poklicno pot. Zahvaljujemo se vodstvu in svetovalnim delavkam OŠ Šmartno, da smo bili povabljeni v goste, saj takšnega dogodka zaradi manjšega števila učencev na naši šoli ne moremo organizirati.

(Skupno 450 obiskov, današnjih obiskov 1)