ODLIČEN REZULTAT NAŠIH DEKLET NA PODROČNEM IN FINALNEM TEKMOVANJU V RITMIČNI GIMNASTIKI

 

V soboto, 2. 4. 2016,  je potekalo v telovadnici OŠ Gabrovka – Dole Področno osnovnošolsko tekmovanje v ritmični gimnastiki, ki ga je organiziralo Športno društvo Fleksi.

Na tekmovanju so se z eno ekipo predstavile tudi deklice OŠ Gabrovka – Dole, ki so zasedle najboljše 1. mesto v kategoriji mlajših učenk. S tem so se uvrstile v finalno tekmovanje, ki je bilo v soboto, 16. 4. 2016,  v Novem mestu na OŠ Drska.

V finale se je uvrstilo 13 osnovnih šol v Sloveniji, ki so tekmovale v treh starostnih kategorijah. Konkurenca je bila zelo močna.

Naše deklice iz OŠ Gabrovka – Dole so zasedle odlično 2. mesto in s tem pokazale, da so odlične tekmovalke. Upamo, da bodo  še dolgo trenirale in sodelovale na tekmovanjih tudi pod kategorijo starejših učenk. Vse deklice so se zelo zavzeto pripravljale na tekmovanje. Na vadbi so bile zelo pridne in delovne.

Iskrene čestitke deklicam za trud in vztrajnost.

Ekipo OŠ Gabrovka – Dole so zastopale: Zala Pavlin, Zala Zidar, Sara Uštar, Lana Brulc, Lara Strah in Larisa Zagorc.

(Skupno 823 obiskov, današnjih obiskov 1)