Tudi v šolskem letu 2015/2016 so učenci aktivno sodelovali v zbiralnih in solidarnostnih akcijah. Zbiralne akcije starega papirja ter zamaškov so potekale skozi celo leto. Del sredstev, zbranih z odkupom zamaškov, smo donirali deklici Lari iz okolice Tržiča, ki je zbolela za mišično distrofijo.

Z zbiranjem starega papirja – v celem letu se je nabralo kar 15,78 ton –  pa smo obogatili šolski sklad za 1.262 evrov.

Proti koncu šolskega leta pa so učenci in vrtčevski otroci pristopili k solidarnostni akciji Pokloni zvezek, ki ga je organizirala Slovenska Karitas. Skupaj smo zbrali kar 172 zvezkov, v katere so otroci vložili kartice z lepimi mislimi za otroke, ki bodo prejeli zvezke.

Vsem otrokom in njihovim staršem se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje in podporo pri vseh akcijah!

Barbara Težak, mentorica šolske skupnosti

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)