Ne prepuščaj se toku – SPREMINJAJ tudi TI, je bil slogan letošnjega že 8. Dneva za spremembe, ki je potekal v soboto, 8. aprila, pod krovno organizacijo Slovenske filantropije ter vabil ljudi k sodelovanju in dobrim delom. Učenca Andrej Vočanec in Marcel Pavlin sta se pridružila skupini krajanov, sosedov in prijateljev gospoda Franca Plevnika, ki mu je pozimi požar uničil dom v Moravški Gori. S sodelovanjem smo očistili gradbeni material z delovišča in ga pripravili za nadaljnja gradbena dela. Vsi prisotni smo bili zadovoljni, da smo lahko sodelovali, in ob zaključku, ob okusnem golažu, ki so nam ga pripravile šolske kuharice, z zadovoljstvom opazovali  čisto drugačno podobo in zametke novega doma. Dan za spremembo je lahko vsak dan. Gospod Plevnik bo vesel vsakega, ki bi mu pomagal pri obnovi doma. Dobronamernost in dobrodelnost pa bi osrečila še marsikoga. Samo ozreti se je potrebno, videti in pristopiti.

(Skupno 329 obiskov, današnjih obiskov 1)